تولید محتوای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ

ساحل پزم‌

ساحل پزم تیاب یکی از زیباترین سواحل دریای عمان

ساحل پزم‌
فاطمه جداریشنبه 30 اسفند 1399 | 4 سال پیشساحل پزم تیاب یکی از زیباترین سواحل دریای عمان است که در ۶۰ کیلومتری شرق چابهار قراردارد.ساحلی با صخره هایی بلند وغارهای طبیعی که بر اثر فرسایش برخورد امواج آب شکل گرفته وتخته سنگهایی به شکل آدمکهای سنگی که خرچنگها بر روی آنها آفتاب میگیرند،ساحل شنی با ماسه های طلایی که در زیر درخشش نور خورشید جلوه بسیار زیبایی را در کنار این صخره های سر به فلک کشیده به نمایش گذاشته.درمیان ساحل ودریا تماشای ساحل ارام وصدای برخورد امواج بر صخره های محکم واستوار انقدر زیباست که ساعتها هر کس رو مات ومبهوت خود میکند.در هنگام غروب خورشید قدم زدن در ساحل طلایی هم عشق است وهم تماشا،ساحل پزم به خاطر داشتن اب وهوای معتدل گونه های مختلف جانوران از جمله کاکائی و پرستوی دریایی وانواع حواصیل وعقاب دریایی و... به صورت ثابت و موقت سکونت دارنددسته‌بندیدریاچه‌ها ، سدها ، تالاب‌ها ، جزیره‌هاسیستان و بلوچستانکلید‌واژهساحل پزم تیاب30830 بازدید
تالاب گاوخونیمهدی مخلصیانمهدی مخلصیانتالاب گاوخونیتالاب گاوخونی در فاصله 140 کیلومتری جنوب شرقی اصفهان و 30 کیلومتری شهر تاریخی ورزنه قرار دارد. این تالاب در جنوب شرقی بخش بن رود و شهر ورزنه، شمال شرقی بخش جرقویه و در جنوب غربی شهرستان نایین و غرب منطقه ندوشن از استان یزد و شمال غرب کویر ابرقو قرار دارد.
دریاچۀ نمک حاج علیقلی دامغاندریاچه کویر دریاچه کویر دریاچۀ نمک حاج علیقلی دامغاندریاچۀ نمک حاج علیقلی یکی از جاذبه‌های منحصر‌ به فرد دامغان، در ۵۰ کیلومتری جنوب شهر دامغان واقع شده است
موج های یخ زدهسپیده اصلانسپیده اصلانموج های یخ زدهتفرجگاه حسن ابدال در استان زنجان شامل یك منطقه كوهپایه ای و سد حسن ابدال می‌باشد. این مجموعه در ۱۰ کیلومتری شهر زنجان به سمت تهران پس از عبور از روستای حسن ابدال واقع شده است.
دریاچه الندانمجیدرضا افشاریانمجیدرضا افشاریاندریاچه النداندریاچه الندان ،دریاچه ای در دل جنگل
جزیره شیدوار (مارو)نادر چقاجردینادر چقاجردیجزیره شیدوار (مارو)جزیره شیدوار (شیدوَر)، در بین مردم محلی به جزیره مارو معروف است و ظاهرا این نام را از تعداد زیاد مارهای کوچک سمی به رنگ سیاه گرفته است.
دریاچه افوسمهرداد زینلیانمهرداد زینلیاندریاچه افوسشهرستان بویین میاندشت، غرب استان اصفهان
پل شهدای لالیمهرداد زینلیانمهرداد زینلیانپل شهدای لالیشاهکار مهندسان ایرانی بر روی دریاچه سد گتوندعلیا در شمال خوزستان
دریاچه سد گتوندعلیامهرداد زینلیانمهرداد زینلیاندریاچه سد گتوندعلیاشهرستان لالی، شمال استان خوزستان
دریاچه سد ملاصدرااحمد خدابندهاحمد خدابندهدریاچه سد ملاصدراسد ملا‌صدرا در 60 كیلومتری بالا‌ دست سد درودزن واقع در شمال استان فارس، شهرستان اقلید، كیلومتر 22 شهرسده و روی سرشاخه اصلی رودخانه كر در محلی به نام تنگ براق ساخته شد.
ماهیگیریعبدل شعبانیعبدل شعبانیماهیگیریماهیگیری تفریحی
زمستان گذرانی در بندرعباسعبدل شعبانیعبدل شعبانیزمستان گذرانی در بندرعباسشک نکنید که قبل از خورشید بیدار میشوید .صرف صبحانه ای دلچسب لب ساحل با صدای دل انگیز موج که از هر موسیقیی گوش نواز تر است در کنار خانواده همراه با تماشای پرندگانی که پرواز کنان و شنا کنان شما را به تماشای خویش می خوانند . سفری به یادماندنی به جزیره زیبای قشم و هرمز روی دریا خاطره ای خوش را برای خود و خانواده به ثبت خواهید رساند.
تفریح در ساحلعبدل شعبانیعبدل شعبانیتفریح در ساحلزمستان فصل گشت و گذار و تفریح و اب بازی و شنا در ساحل زیبای خلیج فارس و ورزشهای ابی در هرمزگان