ایران در سوگ قهرمان های آتشنشان مان

ایران در سوگ قهرمان های آتشنشان مان
ای قهرمان های سرزمین ما. ای مردان بزرگ، روحتان شاد و قرین رحمت پروردگار .نمای ایران | شنبه 2 بهمن 13951238 بازدید
عبدل با هیچ واژه ای ایثار را نمی توان ستود . خود رفتند که دیگران زنده بمانند . روحشان شادشنبه 2 بهمن 1395 | 5 سال پیش
آرام ستودنی ست ایثارشان و یادشان همیشه در خاطر ما باید زنده بماند شبیه دهقان فداکار روحشان شاد و یادشان جاویددوشنبه 4 بهمن 1395 | 5 سال پیش
عدنان تلاش این آتش نشانها ستودنی استسه‌شنبه 5 بهمن 1395 | 5 سال پیش
طلوع آفتابطلوع آفتاب در تهران
بنای مسعودیه تهراندر مرکز تهران و در لابه لای شلوغیها و ترافیک همیشگی آن، بنایی قرار دارد که با ورود به آن، این شهر شلوغ و زشتی‌هایش را فراموش می‌کنید. این بنای زیبا بنای مسعودیه یا عمارت مسعودیه است که در میدان بهارستان، خیابان ملت جای دارد.
باغ موزه نگارستانقصر يا باغ نگارستان بين سال‌هاي ۱۲۲۸-۱۲۲۲ هـ .ق به فرمان فتحعلي‌شاه قاجار، با هدف ايجاد يک مرکز ييلاقي ـ حکومتي در خارج از دارالخلافه تهران ساخته شد. به دليل وجود نقاشي‌ها و نگاره‌هاي متعددي از فتحعلي‌شاه و درباريان او در ساختمان‌هاي مختلف، اين باغ به نگارستان شهرت يافت.
میدان حسن آبادمیدان حسن آباد
دماوند، همیشه سربلندکوه دَماوَند کوهی در شمال ایران است که بلندترین کوه ایران و خاورمیانه و بلندترین قلهٔ آتشفشانی آسیا است. این کوه در قسمت مرکزی رشته‌کوه البرز در جنوب دریای خزر و از نظر تقسیمات کشوری در استان مازندران و در بخش لاریجان شهرستان آمل قرار دارد.
دسته بندیسایر جاذبه ها
نمای ایران نمای ایران هموند از دوشنبه 7 خرداد 1386نمای ایران، پورتال جامع گردشگری ایرانiranview.irinstagram.comfacebook.comtwitter.comyoutube.com